Кутии
Кутия Fractal Pop XL Air RGB Black TG Clear Tint - FD-C-POR1X-06
111.00 €
/ 217.10 лв.
Спечели 111 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 32522
Купи на изплащане
| Производител | Fractal |
| Продуктов код | FD-C-POR1X-06 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX Extended ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | 6 x 120 mm or 5 x 140 mm |
| Включени вентилатори | 3 x Aspect 12 RGB PWM included 1 x Aspect 12 RGB PWM included |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 8 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 4 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | 2 x 5.25" |
| I/O портове | 2 x USB 3.0* 1 x Audio 1 x RGB controller (*USB 3.1 Gen 2 Type-C add-on available separately) |
| Макс. размер охладител | 185 mm |
| Макс. размер видеокарта | 455 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 205 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Отпред: 120/240/280/360 mm Отгоре: 120/240/280 Отзад: 120/140 mm |
| Цвят | Черен |
| Размери | 522 x 230 x 520 mm |
| Тегло (kg) | 9.65 kg |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
