Кутии
Кутия Fractal Pop XL Silent Black Solid - FD-C-POS1X-01
99.00 €
/ 193.63 лв.
Спечели 99 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 32519
Купи на изплащане
| Производител | Fractal |
| Продуктов код | FD-C-POS1X-01 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX Extended ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | 6 x 120 mm or 5 x 140 mm |
| Включени вентилатори | 3 x Aspect 12 included 1 x Aspect 12 included |
| Панел | Без прозорец |
| Разширителни слотове | 8 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 4 x 3.5" 4 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | 2 x 5.25" |
| I/O портове | 2 x USB 3.0*, 1 x Audio (*USB 3.1 Gen 2 Type-C add-on available separately) |
| Макс. размер охладител | 185 mm |
| Макс. размер видеокарта | 430 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 205 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Отпред: 120/240/280/360 mm Отгоре: 120/240/280 Отзад: 120/140 mm |
| Цвят | Черен |
| Размери | 522 x 230 x 520 mm |
| Тегло (kg) | 10.4 kg |
| RGB | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
