Кутии
Кутия Fractal Ridge White ITX PCIe 4.0 - FD-C-RID1N-12
131.00 €
/ 256.21 лв.
Спечели 131 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 46903
Купи на изплащане
| Производител | Fractal |
| Продуктов код | FD-C-RID1N-12 |
| Формат | Mini ITX |
| Форм фактор | Mini Tower |
| Поддържани вентилатори | Отстрани: 2 x 120/140 mm (2x PWM Aspect fan 140 mm included) Отгоре: 3 x 80 mm (not included) |
| Включени вентилатори | 2 Aspect 140mm PWM |
| Панел | Без прозорец |
| Разширителни слотове | 3 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 4 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 x USB 3.1 Gen 2 Type-C 2 x USB 3.0 1 x Combo jack – Audio/Microphone, power button, power LED |
| Макс. размер охладител | 70 mm |
| Макс. размер видеокарта | 335 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | SFX/SFX-L |
| Поддръжка на водно охлаждане | до 280 mm - радиатор (Без видео карта), до 120 mm с видео карта до 175 mm |
| Цвят | Бял |
| Размери | V: 374 x 110 x 395 mm; H: 360 x 375 x 115 mm |
| Тегло (kg) | 4.4 |
| RGB | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
