Кутии
Кутия Fractal Terra Jade ITX Case - FD-C-TER1N-03
ИНТЕРЕСЕН ПРОДУКТ
192.00 €
/ 375.52 лв.
Спечели 192 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 39715
Купи на изплащане
| Производител | Fractal |
| Продуктов код | FD-C-TER1N-03 |
| Формат | Mini ITX |
| Форм фактор | Mini Tower |
| Поддържани вентилатори | Отдолу: 1 x 120 mm |
| Включени вентилатори | Не |
| Панел | Без прозорец |
| Разширителни слотове | 3 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 x USB Type-C 20Gbps (USB 3.2 Gen 2x2) 1 x USB Type-A 5Gbps (USB 3.0) Power Button |
| Макс. размер охладител | 77 mm 48 mm (Configured for Max GPU) |
| Макс. размер видеокарта | 322 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 130 mm SFX/SFX-L |
| Поддръжка на водно охлаждане | 1 x 120mm (121 mm wide if max 200 mm GPU and no SSDs) |
| Цвят | Зелен |
| Размери | 343 x 153 x 218 mm |
| Тегло (kg) | 4 |
| RGB | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
