Кутии
Кутия FSP CMT380B Black TG, ATX Mid Tower, Черна
69.00 €
/ 134.95 лв.
Спечели 69 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 37390
Купи на изплащане
| Производител | FSP Group |
| Продуктов код | POC0000173 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Отгоре: 120 mm x 3 or 140 mm x 2 Отдолу: 120 mm x 3 Отстрани: 120 mm x 2 Отзад: 120 mm x 1 |
| Включени вентилатори | 1 |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | USB 3.0 x 2, Type-C |
| Макс. размер охладител | 160 mm |
| Макс. размер видеокарта | 410 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 240 mm |
| Поддръжка на водно охлаждане | Отгоре: Max 360 mm Отдолу: Max 360 mm |
| Цвят | Черен |
| Размери | 420 x 285 x 380 mm |
| Тегло (kg) | 7.20 kg |
| Материали | 0.7mm SPCC, Glass x 2 |
| RGB | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
