Кутии
Кутия FSP CUT593 ATX Ultra-Tower, Type-C, 4 x ARGB 140mm, Черна - POC0000204
94.00 €
/ 183.85 лв.
Спечели 94 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 45541
Купи на изплащане
| Производител | FSP Group |
| Продуктов код | POC0000204 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Пр.Панел: 3 x 140 mm Зад.Панел: 1 x 140 mm |
| Включени вентилатори | 4 ARGB |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 3 x 3.5'' 3 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 2 x USB 3.0 1 x HD Audio |
| Макс. размер охладител | 170 mm |
| Макс. размер видеокарта | 400 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 170mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Пр.Панел: 280/360 mm Гор.Панел: 280/360 mm |
| Цвят | Черен |
| Размери | 625 x 320 x 590 mm |
| Тегло (kg) | 12.8 kg. |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
