Кутии
Кутия FSP Group CST360 mATX Case Black - POC0000181
50.00 €
/ 97.79 лв.
Спечели 50 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 47785
Купи на изплащане
| Производител | FSP Group |
| Продуктов код | POC0000181 |
| Формат | Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Mini Tower |
| Поддържани вентилатори | Front: 120mm x 1 Top: 120mm x 2 Rear: 120mm x 1 Bottom: 120mm x 2 |
| Включени вентилатори | 2 x 120 mm |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 5 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 3 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | USB 3.0 x 2, Type-C |
| Макс. размер охладител | 165 mm |
| Макс. размер видеокарта | 370 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 150mm |
| Поддръжка на водно охлаждане | до 240 mm - радиатор |
| Цвят | Черен |
| Размери | 428 x 220 x 381 mm |
| Материали | Tempered Glass, 0.7mm SPCC |
| RGB | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
