Кутии
Кутия FSP Group M580-BA ATX Mid-Tower Case
97.00 €
/ 189.72 лв.
Спечели 97 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 56822
Купи на изплащане
| Производител | FSP Group |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Side: 120mm x 3 or 140mm x 2 Top: 120mm x 3 or 140mm x 2 or 360mm Radiator Bottom: 120mm x 3 or 360mm Radiator Rear: 120mm x 1 |
| Включени вентилатори | 4 ARGB fans |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 3 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | USB 3.0 x 2, Type-C |
| Макс. размер охладител | 160 mm |
| Макс. размер видеокарта | 445 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 240 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | до 360 mm - радиатор |
| Цвят | Черен |
| Размери | 460 x 285 x 398 mm |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
