Кутии
Кутия FSP Group M580-BP ATX Mid-Tower Case - POC0000247
122.00 €
/ 238.61 лв.
Спечели 122 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 65313
Купи на изплащане
| Производител | FSP Group |
| Продуктов код | POC0000247 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Отзад: 1x 120 мм Отгоре: 3x 120 / 2x 140 мм Отстрани: 3x 120 / 2x 140 мм Отдолу: 3x 120 мм |
| Включени вентилатори | Отзад: 1x 120 мм ARGB Отстрани: 3x 120 мм ARGB |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 3 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 x USB Type C 1 x Audio Out/ Headphones 1 x Audio In/ Mic 2 x USB 3.0 |
| Макс. размер охладител | 160 mm |
| Макс. размер видеокарта | 445 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 240 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Отгоре: 1x 360 мм Отдолу: 1x 360 мм |
| Цвят | Черен |
| Размери | 460 x 285 x 398 мм |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
