Кутии
Кутия FSP Group S120-B Mini-Tower
23.00 €
/ 44.98 лв.
Спечели 23 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 64380
Купи на изплащане
| Производител | FSP Group |
| Продуктов код | POC0000297 |
| Формат | Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Зад.Панел: 1 x 120 mm |
| Включени вентилатори | 1 |
| Панел | Без прозорец |
| Разширителни слотове | 4 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 1 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 2 x USB 2.0 2 x USB 3.0 |
| Макс. размер охладител | 160 mm |
| Макс. размер видеокарта | до 255 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 150mm |
| Разположение на захранващ блок | Горе |
| Поддръжка на водно охлаждане | Не |
| Цвят | Черен |
| Размери | 309 x 185 x 354 |
| Тегло (kg) | 6.2 kg |
| RGB | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!