Кутии
Кутия FSP U691 Black ARGB TG ATX Ultra-Tower
141.00 €
/ 275.77 лв.
Спечели 141 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 55735
Купи на изплащане
| Производител | FSP Group |
| Продуктов код | POC0000276 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX BTF |
| Форм фактор | Full Tower |
| Поддържани вентилатори | Зад.Панел: 1 x 120 mm Зад.Панел: 1 x 140 mm Стр.Панел: 4 x 120 mm, 3 x 140 mm Дол.Панел: 3 x 120 mm |
| Включени вентилатори | 1 |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 9 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 1 x 3.5'' 4 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 2 x USB 3.0 1 x HD Audio 1 x USB-C |
| Макс. размер охладител | 180 mm |
| Макс. размер видеокарта | 420 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 250 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | до 480 mm - радиатор |
| Цвят | Черен |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
