Кутии
Кутия Fury PC Case Shobo SH4 RGB Midi Tower, Window, Black - NFO-2153
36.00 €
/ 70.41 лв.
Спечели 36 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 63382
Купи на изплащане
| Производител | FURY |
| Продуктов код | NFO-2153 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Top: 1 x 140 mm, 2 x 120 mm Bottom: 2 x 120 mm Front: 3 x 120 mm, 3 x 140 mm Rear: 1 x 120 mm |
| Включени вентилатори | 1 x 120 mm RGB |
| Панел | Акрилен прозорец |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 2 x Mini Jack, 1 x USB 2.0 Type-A, 2 x USB 3.0 Type-A |
| Макс. размер охладител | 155 mm |
| Макс. размер видеокарта | 300 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 170mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | до 360 mm - радиатор |
| Цвят | Черен |
| Размери | 386 x 204 x 448 мм |
| RGB | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!