Кутии
Кутия Fury PC Case Shobo SH4F RGB Midi Tower, Window, Black - NFO-2154
46.00 €
/ 89.97 лв.
Спечели 46 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 63381
Купи на изплащане
| Производител | FURY |
| Продуктов код | NFO-2154 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Отгоре: 2x 120 / 1x 140 мм Отдолу: 2x 120 мм Отпред: 3x 120 / 140 мм |
| Включени вентилатори | 4 x 120mm RGB LED |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 2 x Mini Jack, 1 x USB 2.0 Type-A, 2 x USB 3.0 Type-A |
| Макс. размер охладител | 155 mm |
| Макс. размер видеокарта | 300 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 170mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Отзад: 1x 120 мм Отпред: 1x 120 / 140 / 240 / 280 / 360 мм Отгоре: 1x 120 / 240 мм |
| Цвят | Черен |
| Размери | 204 x 386 x 448 mm |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!