Кутии
Кутия Gamdias ATHENA M3 Black Case E-ATX USB-C 4 x 120 mm A-RGB Mesh Tempered Glass
51.00 €
/ 99.75 лв.
Спечели 51 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 55481
Купи на изплащане
| Производител | Gamdias |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX Extended ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Rear: 1 x 120 mm Top: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm Front : 3 x 120 mm |
| Включени вентилатори | Front: 3 x 120mm ARGB PWM Fans Rear: 1 x 120mm ARGB PWM Fan |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 4 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C HD Audio x 1 RGB button 1 x USB 3.0 |
| Макс. размер охладител | 170 mm |
| Макс. размер видеокарта | 420 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 200mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | 360 mm - Отпред 240 mm - Отпред 120 mm - Отпред 360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| Цвят | Черен |
| Размери | 460 x 218 x 450 mm |
| Тегло (kg) | 6.59 kg |
| RGB | Да |
| Други | Advanced Mesh Front Panel for Optimal Ventilation 4 Built-in PWM ARGB Fans with 8-port Hub Sync with 5V ARGB Motherboard Supports Motherboards up to E-ATX Gen 2 Type-C Port Ready PSU length limitation: 200 mm |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
