Кутии
Кутия Gamdias ATLAS M4, Case ATX, A-RGB, USB-C
77.00 €
/ 150.60 лв.
Спечели 77 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 65212
Купи на изплащане
| Производител | Gamdias |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Bottom: 3 x 120 mm Top: 3 x 120 mm Rear: 1 x 120 mm / 1 x 140 mm |
| Включени вентилатори | 4 ARGB |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 1 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | HD Audio x 1 2 x USB 3.0 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C RGB button |
| Макс. размер охладител | 175 mm |
| Макс. размер видеокарта | 425 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 200mm |
| Разположение на захранващ блок | Отпред |
| Поддръжка на водно охлаждане | 360 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| Цвят | Черен |
| RGB | Да |
| Други | Seamless Tempered Glass Display 4 Built-in 120mm NOTUS M1 ARGB Fans |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
