Кутии
Кутия Gamdias AURA GC9M Elite Case mATX 3 x 120 mm A-RGB, USB-C, Tempered Glass
38.00 €
/ 74.32 лв.
Спечели 38 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 60333
Купи на изплащане
| Производител | Gamdias |
| Формат | Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Mini Tower |
| Поддържани вентилатори | Bottom: 2 x 120 mm Rear: 1 x 120 mm Top: 2 x 120 mm |
| Включени вентилатори | 3 |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 4 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 1 x 3.5'' 1 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | HD Audio x 1 1 x USB 3.1 Type-C 2 x USB 2.0 |
| Макс. размер охладител | 155 mm |
| Макс. размер видеокарта | 280 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 160mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| Цвят | Черен |
| Размери | 280 x 195 x 380 mm |
| RGB | Да |
| Други | USB-C Seamless Tempered Glass Display 3 Built-in 120mm ARGB Fans(Reverse intake fans at the bottom) Tool-Free Installation Magnetic Dust Filter |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!