Кутии
Кутия Gamemax Black Hole Case EATX ARGB
54.00 €
/ 105.61 лв.
Спечели 54 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 48570
Купи на изплащане
| Производител | Gamemax |
| Продуктов код | GM-12360300005 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX Extended ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Front: 2 x 200mm Top: 2 x 120/140 mm PSU Cover: 2 x 120 mm Rear: 1 x 120 mm |
| Включени вентилатори | 2 |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | HD Audio x 1 1 x USB 2.0 1 x USB 3.0 |
| Макс. размер охладител | 170 mm |
| Макс. размер видеокарта | 340 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 170mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | 280 mm - Отпред 240 mm - Отпред 120 mm - Отпред 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| Цвят | Черен |
| Размери | 421 x 210 x 460 mm |
| RGB | Да |
| Други | Build and finished with a premium aesthetic ARGB controller included Airflow and excellent effect and the spectrum LED strip |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
