Кутии
Кутия Gamemax CLAW 360 WH Case mATX
63.00 €
/ 123.22 лв.
Спечели 63 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 66274
Купи на изплащане
| Производител | Gamemax |
| Формат | Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Mini Tower |
| Поддържани вентилатори | Rear: 1 x 120 mm Top: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm Front: 3 x 120 mm M/B Cover: 2 x 120 mm PSU Cover: 3 x 120 mm |
| Включени вентилатори | 4 |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 4 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 x USB 3.0 HD Audio x 1 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C RGB button |
| Макс. размер охладител | 175 mm |
| Макс. размер видеокарта | 420 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 200mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | 360 mm - Отзад 280 mm - Отзад 240 mm - Отзад 140 mm - Отзад 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| Цвят | Бял |
| Размери | 483 x 220 x 408 mm |
| Тегло (kg) | 8.4 kg |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
