Кутии
Кутия Gamemax HYPE-M Black Case mATX 3 x 120 mm Addressable RGB fans
54.00 €
/ 105.61 лв.
Спечели 54 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 57396
Купи на изплащане
| Производител | Gamemax |
| Продуктов код | GM-14100902476 |
| Формат | Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Mini Tower |
| Поддържани вентилатори | Rear: 120 mm x 1 |
| Включени вентилатори | 3 ARGB |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 4 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 3 x 2.5" |
| I/O портове | HD Audio x 1 1 x USB 3.0 2 x USB 2.0 |
| Макс. размер охладител | 157 mm |
| Макс. размер видеокарта | 400 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 170mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | 240 mm - Отстрани 360 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре |
| Цвят | Черен |
| Размери | 453 x 280 x 377 mm |
| RGB | Да |
| Други | Double curved glass panel The panel is made of curved glass with beautiful lines and smooth vision With dazzling color fan or water cooling, the lamp is gorgeous and visible Bayonet press without trace quick release, 3 seconds quick release, easy to install without delay Cables, Managed.-Antechamber design hides unattractive cables |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
