Кутии
Кутия Gamemax HYPE-M White Case mATX 3 x 120 mm Addressable RGB fans
56.00 €
/ 109.53 лв.
Спечели 56 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 57395
Купи на изплащане
| Производител | Gamemax |
| Продуктов код | GM-14100902477 |
| Формат | Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Mini Tower |
| Поддържани вентилатори | Top: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 Rear: 120 mm x 1 Side 120 mm x 2 Bottom: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 |
| Включени вентилатори | 3 ARGB |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 4 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 3 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | HD Audio x 1 1 x USB 3.0 2 x USB 2.0 |
| Макс. размер охладител | 157 mm |
| Макс. размер видеокарта | 400 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 170mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | 240 mm - Отстрани 360 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре |
| Цвят | Бял |
| Размери | 453 x 280 x 377 mm |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
