Кутии
Кутия Gamemax SIEGE White Case EATX ARGB
59.00 €
/ 115.39 лв.
Спечели 59 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 48566
Купи на изплащане
| Производител | Gamemax |
| Продуктов код | GM-14100901688 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX Extended ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Front: 3 x 120 mm Top: 3 x 120 / 2 x 140 mm M/B Cover: 2 x 120 mm PSU Cover: 2 x 120 mm Rear: 1 x 120 mm |
| Включени вентилатори | Front: 3 x 120 mm ARGB Fan Rear: 1 x 120 mm ARGB Fan |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 3 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | HD Audio x 1 1 x USB 3.0 2 x USB 2.0 |
| Макс. размер охладител | 165 mm |
| Макс. размер видеокарта | 410 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 200mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | 360 mm - Отпред 280 mm - Отпред 240 mm - Отпред 120 mm - Отпред 360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 140 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| Цвят | Бял |
| Размери | 465 x 210 x 485 mm |
| RGB | Да |
| Други | Mesh front panel Design Pre-installed 4 x ARGB Fans The more powerful ARGB comes in 16.8M colors and is motherboard SYNC with the GameMax dedicated ARGB control built-in case fan. More color and fun can be to play with than normal RGB |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
