Кутии
Кутия Gamemax Vista AW Case EATX Addressable RGB
62.00 €
/ 121.26 лв.
Спечели 62 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 57433
Купи на изплащане
| Производител | Gamemax |
| Продуктов код | GM-14100901971 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX Extended ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | M/B Cover: 2 x 120 mm PSU Cover: 3 x 120 mm Rear: 1 x 120 mm Top: 3 x 120 / 2 x 140 mm |
| Включени вентилатори | M/B Cover: 2 x 120 mm (FN12A-C8I) PSU Cover: 3 x 120 mm (Reverse fan blade)(FN12A-C8I-R) Rear: 1 x 120 mm (FN12A-C8I) |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | HD Audio x 1 1 x USB 3.0 1 x USB 3.1 Type-C 2 x USB 2.0 |
| Макс. размер охладител | 165 mm |
| Макс. размер видеокарта | 410 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 180mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | 360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 140 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| Цвят | Бял |
| Размери | 433 x 210 x 485 mm |
| RGB | Да |
| Други | Aesthetic looks, airflow focus, easy installation |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
