Кутии
Кутия Geometric Future Model 2 THE ARK Mesh White Case mATX
112.00 €
/ 219.05 лв.
Спечели 112 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 50178
Купи на изплащане
| Производител | Geometric Future |
| Продуктов код | 1AM2AKWT00101 |
| Формат | Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Mini Tower |
| Поддържани вентилатори | Top: 120 / 140 mm x 1 Front: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 Side: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 |
| Включени вентилатори | Не |
| Панел | Без прозорец |
| Разширителни слотове | 4 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 1 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | HD Audio x 1 1 x USB 3.1 Type-C |
| Макс. размер охладител | 172 mm |
| Макс. размер видеокарта | 350 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 160mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | 360 mm - Отстрани 280 mm - Отстрани 240 mm - Отстрани 140 mm - Отстрани 120 mm - Отстрани 360 mm - Отпред 240 mm - Отпред 120 mm - Отпред |
| Цвят | Бял |
| Размери | 440 x 330 x 280 mm |
| Тегло (kg) | 4.41 kg |
| RGB | Не |
| Други | External I/O Hub - USB Type-A/USB Type-C/Audio I/O Double-sided table mat included Equipped with mesh panels on every side Compatible with standard ATX/SFX/SFX-L PSU Vertical GPU layout |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
