Кутии
Кутия Geometric Future Model 4 Lancelot White Case EATX
60.00 €
/ 117.35 лв.
Спечели 60 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 50177
Купи на изплащане
| Производител | Geometric Future |
| Продуктов код | 1AM4LCWT00100 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX Extended ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Top: 120 / 140 mm x 2 Rear: 120 mm x 1 Bottom: 120 mm x 3/ 140 mm x 2 In the footstand: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 |
| Включени вентилатори | Не |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7+2 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 4 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C HD Audio x 1 2 x USB 3.0 |
| Макс. размер охладител | 164 mm |
| Макс. размер видеокарта | 405 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 170mm |
| Разположение на захранващ блок | Горе |
| Поддръжка на водно охлаждане | 360 mm - Отдолу 240 mm - Отдолу 120 mm - Отдолу 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| Цвят | Бял |
| Размери | 430 x 215 x 410 mm |
| RGB | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
