Кутии
Кутия Geometric Future Model 5 Black/Grey Case EATX - 1AM5WKBK00100
118.00 €
/ 230.79 лв.
Спечели 118 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 51647
Купи на изплащане
| Производител | Geometric Future |
| Продуктов код | 1AM5WKBK00100 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX Extended ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Front: 1 x 120/140/160 mm Top: 3 x 120/140 mm Bottom: 3 x 120/140 mm Rear: 1 x 120/140 mm |
| Включени вентилатори | Не |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C HD Audio x 1 2 x USB 3.0 |
| Макс. размер охладител | 180 mm |
| Макс. размер видеокарта | 460 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 160mm |
| Разположение на захранващ блок | Горе |
| Поддръжка на водно охлаждане | 360 mm - Отдолу 280 mm - Отдолу 240 mm - Отдолу 420 mm - Отгоре 360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 140 mm - Отзад 120 mm - Отзад |
| Цвят | Черен |
| RGB | Не |
| Други | Supports 420mm radiator , E-ATX and 460mm GPUs Supports up to10 x 120mm fans 0.8-1.2mm thick steel for entire chassis Unique location for the PSU Fun yet functional built-in display platform Dual tempered glass panel |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
