Кутии
Кутия Geometric Future Model 5 Vent Black/Yellow Case EATX - 1AM5VTBY00100
НАЙ-ПРОДАВАН
123.00 €
/ 240.57 лв.
Спечели 123 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 51650
Купи на изплащане
| Производител | Geometric Future |
| Продуктов код | 1AM5VTBY00100 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX Extended ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Front: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm Top: 3 x 120/140 mm Bottom: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm Rear: 1 x 120/140 mm Right Front: 1 x 120/140/160 mm Motherboard back: 2 x 120 mm |
| Включени вентилатори | Не |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C HD Audio x 1 2 x USB 3.0 |
| Макс. размер охладител | 180 mm |
| Макс. размер видеокарта | 430 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 160mm |
| Разположение на захранващ блок | Горе |
| Поддръжка на водно охлаждане | 360 mm - Отдолу 280 mm - Отдолу 240 mm - Отдолу 420 mm - Отгоре 360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 140 mm - Отзад 120 mm - Отзад |
| Цвят | Черен Жълт |
| Размери | 505 x 242 x 440 mm |
| Тегло (kg) | 8.55 kg |
| RGB | Не |
| Други | Optimized mesh panel for maximum airflow performance Supports 420mm radiator, E-ATX and 430mm GPUs 0.8-1.2mm thick steel for entire chassis Supports up to 13 x 120mm fans Fun yet functional built-in display platform Unique location for the PSU |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
