Кутии
Кутия Geometric Future Model 6 Cezanne Black Case EATX
60.00 €
/ 117.35 лв.
Спечели 60 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 50175
Купи на изплащане
| Производител | Geometric Future |
| Продуктов код | 1AM6CZBK00AA0 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX Extended ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Top: 120 mm x 1 Front: 120 mm x 3 Bottom: 120 / 140 mm x 3 |
| Включени вентилатори | Не |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7+2 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 4 x 3.5" 4 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | HD Audio x 1 2 x USB 3.0 |
| Макс. размер охладител | 162 mm |
| Макс. размер видеокарта | 360 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 220 mm |
| Разположение на захранващ блок | Горе |
| Поддръжка на водно охлаждане | 280 mm - Отпред 240 mm - Отпред 120 mm - Отпред 360 mm - Отдолу 280 mm - Отдолу 240 mm - Отдолу 120 mm - Отдолу 120 mm - Отгоре |
| Цвят | Черен |
| Размери | 450 x 215 x 450 mm |
| Тегло (kg) | 9.95 kg |
| RGB | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
