Кутии
Кутия Geometric Future Model 8 CowBoy Black/Gold Case EATX
107.00 €
/ 209.27 лв.
Спечели 107 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 50174
Купи на изплащане
| Производител | Geometric Future |
| Продуктов код | 1AM8DMBG00AA0 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX Extended ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Top: 120 mm x 1 Rear: 120 / 140 mm x 3 Bottom: 120 / 140 mm x 3 |
| Включени вентилатори | Не |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7+3 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 3 x 3.5'' 6 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | HD Audio x 1 2 x USB 3.0 1 x USB 3.1 Type-C |
| Макс. размер охладител | 170 mm |
| Макс. размер видеокарта | 412 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 220 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | 360 mm - Отдолу 280 mm - Отдолу 240 mm - Отдолу 120 mm - Отдолу 420 mm - Отзад 360 mm - Отзад 280 mm - Отзад 240 mm - Отзад 140 mm - Отзад 120 mm - Отзад 120 mm - Отгоре |
| Цвят | Черен |
| Размери | 500 x 230 x 500 mm |
| Тегло (kg) | 12.65 kg |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
