Кутии
Кутия Gigabyte Aorus AC700G RGB Fusion 2.0 Full Tower
471.00 €
/ 921.20 лв.
Спечели 471 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 24916
Купи на изплащане
| Производител | Gigabyte |
| Продуктов код | AC700G |
| Формат | ATX Micro ATX Extended ATX Mini ITX |
| Форм фактор | Full Tower |
| Поддържани вентилатори | Отпред : 120mm x3 / 140mm x3 Отгоре : 120mm x3 / 140mm x3 Отзад : 120mm x2 / 140mm x1 |
| Включени вентилатори | Отпред : 120mm x3 (PWM) Отзад : 120mm x2 (ARGB&PWM) |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 8+2 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 4 x 3.5 или 4 x 2.5 6 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | USB 3.1 Gen-2 Type-C x1 USB 3.0 x4 HDMI x1 RGB SW Button Fan Speed Button Audio In & Out (supports AC97 /HD Audio) |
| Макс. размер охладител | 198 mm |
| Макс. размер видеокарта | 490 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 200mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Отпред: до 360mm Отгоре: до 420mm Отзад: до 140mm |
| Цвят | Черен |
| Размери | 714mm x 301mm x 671mm |
| Тегло (kg) | 19.2 kg |
| Материали | Aluminum, Steel, Plastic, Glass |
| RGB | Да RGB Fusion 2.0 |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
