Кутии
Кутия Gigabyte C102 Glass ICE Mid-Tower
64.00 €
/ 125.17 лв.
Спечели 64 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 49369
Купи на изплащане
| Производител | Gigabyte |
| Формат | Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Mini Tower |
| Поддържани вентилатори | Гор.Панел: 3 x 120 / 140 mm Пр.Панел: 3 x 120 / 2 x 140 mm Зад.Панел: 1 x 120 mm Вътр. панел: 2 x 120 mm |
| Включени вентилатори | 2 |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 5 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 2 x USB 3.0 1 x HD Audio |
| Макс. размер охладител | 165 mm |
| Макс. размер видеокарта | 410 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 200mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Зад.Панел: 120 mm Гор.Панел: 360 mm Пр.Панел: 360 mm Стр.Панел: 240 mm |
| Цвят | Бял |
| Размери | 450 x 210 x 450 mm |
| Тегло (kg) | 5.790 kg |
| RGB | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
