Кутии
Кутия Gigabyte C500 PANORAMIC Stealth Black - Mid-Tower
110.00 €
/ 215.14 лв.
Спечели 110 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 50652
Купи на изплащане
| Производител | Gigabyte |
| Формат | Micro ATX ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Зад.Панел: 1 x 120 / 140 mm Гор.Панел: 3 x 120 / 2 x 140 mm Дол.Панел: 3 x 120 mm Стр.Панел: 3 x 120mm |
| Включени вентилатори | 4 x 120mm (ARGB & PMW) |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 5.25" гнезда | 2 x 3.5'' 1 x 2.5'' |
| I/O портове | 1 x USB-C 2 x USB 3.0 1 x HD Audio |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 200mm |
| Поддръжка на водно охлаждане | Зад.Панел: 140mm Пр.Панел: 120/240/280/360mm Гор.Панел: 120/240/280/360mm |
| Цвят | Черен |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
