Кутии
Кутия HAVN HS 420 Base Edition White Case E-ATX
ИНТЕРЕСЕН ПРОДУКТ
182.00 €
/ 355.96 лв.
Спечели 182 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 58109
Купи на изплащане
| Производител | HAVN |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX Extended ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Top: 3x 120mm 2x 140mm Bottom: 3x 120mm 1x 140mm Side: 3x 120mm 2x 140mm Rear: 1x 120mm |
| Включени вентилатори | Не |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 6 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 4 x 3.5" 8 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C HD Audio x 1 2 x USB 3.2 Type A |
| Макс. размер охладител | 185 mm |
| Макс. размер видеокарта | 480 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 200mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | 420 mm - Отстрани 360 mm - Отстрани 280 mm - Отстрани 240 mm - Отстрани 120 mm - Отстрани 420 mm - Отгоре 360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 420 mm - Отдолу 360 mm - Отдолу 280 mm - Отдолу 240 mm - Отдолу 120 mm - Отдолу |
| Цвят | Бял |
| Размери | 541 x 259.5 x 547 mm |
| RGB | Не |
| Други | HAVN Hybrid Structure for Optimal GPU Cooling GPU Centric Design Mirrored Airflow Cooling Power & Compatibility UniSheet heat-formed Glass Panel for Panoramic View Unique SimpliCable Routing System Clever silicon pass-throughs with stabilizing clips allow for precision cable management Vibration Isolation |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
