Кутии
Кутия HAVN HS 420 VGPU Edition White Case E-ATX, PCIe Gen 5 riser included
ИНТЕРЕСЕН ПРОДУКТ
256.00 €
/ 500.69 лв.
Спечели 256 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 58100
Купи на изплащане
| Производител | HAVN |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX Extended ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Top: 3 x 120 / 3 x 140 mm Right: 3 x 120 / 3 x 140 mm Bottom: 3 x 120 / 3 x 140 mm Rear: 2 x 120 / 2 x 140 mm |
| Включени вентилатори | Не |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 6+4 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 4 x 3.5" 8 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | HD Audio x 1 2 x USB 3.2 Type A 1 x USB 3.1 Type-C |
| Макс. размер охладител | 185 mm |
| Макс. размер видеокарта | 470 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 200mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | 420 mm - Отстрани 360 mm - Отстрани 280 mm - Отстрани 240 mm - Отстрани 120 mm - Отстрани 420 mm - Отгоре 360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 420 mm - Отдолу 360 mm - Отдолу 280 mm - Отдолу 240 mm - Отдолу 120 mm - Отдолу |
| Цвят | Бял |
| Размери | 541 x 259.5 x 547 mm |
| RGB | Не |
| Други | HAVN Hybrid Structure for optimal GPU cooling GPU Centric Design Mirrored Airflow Adjustable VGPU Bracket Cooling Power & Compatibility UniSheet heat-formed Glass Panel for Panoramic View Unique SimpliCable Routing System Cable Management Re-Invented Lightning-fast Riser Cable Included Vibration Isolation |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!