Кутии
Кутия HYTE Y40 Tempered Glass Mid-Tower White - CS-HYTE-Y40-WW
175.00 €
/ 342.27 лв.
Спечели 175 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 50085
Купи на изплащане
| Производител | HYTE |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Гор.Панел: 3 x 120 mm Зад.Панел: 1 x 120 mm Стр.Панел: 2 x 120 / 140 mm Дол.Панел: 1 x 120 / 140 mm |
| Включени вентилатори | 2 |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 4 + 6 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 1 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 2 x USB 3.2 Gen 2 1 x HD Audio 1 x USB-C |
| Макс. размер охладител | 183 mm |
| Макс. размер видеокарта | 422 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 225mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Гор.Панел 120/240/360mm Стр.Панел: 120/140/240/280mm Зад.Панел: 120mm |
| Цвят | Бял |
| Размери | 439 x 240 x 472 mm |
| RGB | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
