Кутии
Кутия HYTE Y60 Tempered Glass Mid-Tower Black/Red
225.00 €
/ 440.06 лв.
Спечели 225 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 42678
Купи на изплащане
| Производител | HYTE |
| Продуктов код | CS-HYTE-Y60-BR |
| Формат | ATX Micro ATX Extended ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Пр.Панел: 3 x 120 mm Зад.Панел: 1 x 120 mm Стр.Панел: 2 x 120 / 140 mm Дол.Панел: 2 x 120 / 140 mm |
| Включени вентилатори | 3 |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 3 + 6 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 4 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 2 x USB 3.2 Gen 2 1 x HD Audio 1 x USB-C |
| Макс. размер охладител | 160 mm |
| Макс. размер видеокарта | 375 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 235 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Гор.Панел 120/240/360mm Стр.Панел: 120/140/240/280mm Зад.Панел: 120mm |
| Цвят | Черен/Червен |
| Размери | 456 x 285 x 462 mm |
| Тегло (kg) | 7.24 |
| RGB | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
