Кутии
Кутия HYTE Y60 Tempered Glass, Mid-Tower, Бяло и Черно
НАЙ-ПРОДАВАН
225.00 €
/ 440.06 лв.
Спечели 225 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 35355
Купи на изплащане
| Производител | HYTE |
| Формат | ATX Micro ATX Extended ATX Mini ITX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Гор. Панел: 3 x 120mm Стр.Панел: 2 x 120/140mm Долен Панел: 2 x 120/140 mm Зад.Панел: 1 x 120mm |
| Включени вентилатори | 3 |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 6+3 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 4 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 2 x USB 3.2 Gen2 1 x USB Type-C 1 x Audio/Mic jack 1 x PCI Express Riser 4.0 x 16 включен в комплекта |
| Макс. размер охладител | 160 mm |
| Макс. размер видеокарта | 375 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 235 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Отстрани: 120/140/240/280 mm Отгоре: 120/240/360 mm Отзад: 120 mm |
| Цвят | Бял |
| Размери | 456 x 285 x 462 mm |
| Тегло (kg) | 7.24 |
| RGB | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
