Кутии
Кутия Inter Tech B-42 Mid-Tower, ATX
35.00 €
/ 68.45 лв.
Спечели 35 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 44001
Купи на изплащане
| Производител | INTER-TECH |
| Формат | ATX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Пр.Панел: 2 x 120 mm Зад.Панел: 1 x 80 / 120 mm |
| Включени вентилатори | - |
| Разширителни слотове | 2 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 3 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | 1 х 5.25'' |
| I/O портове | 2 x USB 2.0 1 x Microphone 1 x Headphones |
| Макс. размер охладител | 150 mm |
| Макс. размер видеокарта | 410 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 160mm |
| Разположение на захранващ блок | Горе |
| Поддръжка на водно охлаждане | Не |
| Цвят | Черен |
| Размери | 425 x 200 x 420 mm |
| Тегло (kg) | 2.8 |
| RGB | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!