Кутии
Кутия Inter Tech H-606 Mid-Tower
43.00 €
/ 84.10 лв.
Спечели 43 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 53238
Купи на изплащане
| Производител | INTER-TECH |
| Формат | Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Зад.Панел: 1 x 120 mm Пр.Панел: 3 x 120 mm |
| Включени вентилатори | - |
| Панел | Без прозорец |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 5 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 2 x USB 3.0 |
| Макс. размер охладител | 150 mm |
| Макс. размер видеокарта | 320 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 160mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Не |
| Цвят | Черен |
| Размери | 405 x 190 x 390 mm |
| Тегло (kg) | 4.450 kg |
| RGB | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!