Кутии
Кутия Inter Tech IT-5905 Mid-Tower ATX
40.00 €
/ 78.23 лв.
Спечели 40 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 35873
Купи на изплащане
| Производител | INTER-TECH |
| Формат | ATX Micro ATX Mini ITX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Пр. панел: 1 x 120mm Стр.панел: 2 x 120mm Зад.панел: 1 x 80/120mm |
| Включени вентилатори | Не |
| Панел | Без прозорец |
| Разширителни слотове | 2 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 3 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | 3 x 5.25" 1 x 3.5'' |
| I/O портове | 2 x USB 3.0 1 x HD Audio |
| Макс. размер охладител | 145 mm |
| Макс. размер видеокарта | 355 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 160mm |
| Разположение на захранващ блок | Горе |
| Поддръжка на водно охлаждане | Не |
| Цвят | Черен |
| Размери | 410 x 200 x 415 mm |
| Тегло (kg) | 2.8 |
| RGB | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!