Кутии
Кутия Inter Tech JX-500, ITX възможност за монтаж на Стена
37.00 €
/ 72.37 лв.
Спечели 37 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 35877
Купи на изплащане
| Производител | INTER-TECH |
| Формат | Mini ITX |
| Форм фактор | Mini Tower |
| Поддържани вентилатори | Вътр. панел: 4 x 80mm - 4 x 3-Pin към 1 x Molex |
| Включени вентилатори | Не |
| Панел | Без прозорец |
| Разширителни слотове | Не |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 1 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 x USB 3.0 Възможност за монтаж на стена чрез VESA |
| Макс. размер охладител | 45 mm |
| Макс. размер видеокарта | Няма |
| Мощност захранващ блок | 120 W |
| Поддържани захранващи блокове | Не |
| Поддръжка на водно охлаждане | Не |
| Цвят | Черен |
| Размери | 65 x 200 x 240 mm |
| RGB | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!