Кутии
Кутия Inter Tech Server 4U-4088-S за сървър
111.00 €
/ 217.10 лв.
Спечели 111 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 35655
| Производител | INTER-TECH |
| Формат | ATX Micro ATX Mini ITX |
| Форм фактор | Server Rack |
| Поддържани вентилатори | Пр. Панел: 1 x 120 mm Зад.Панел: 2 x 80 mm |
| Включени вентилатори | Не |
| Панел | Без прозорец |
| Разширителни слотове | 2 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 5.25" 7 x 3.5" / 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | Пр. панел: 2 x USB 2.0 |
| Макс. размер охладител | 130 mm |
| Макс. размер видеокарта | 275 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддръжка на водно охлаждане | Не |
| Цвят | Черен |
| Размери | 178 x 485 x 483 mm |
| Тегло (kg) | 10 kg |
| RGB | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
