Кутии
Кутия Jonsbo N2, Mini-ITX, Бяла
165.00 €
/ 322.71 лв.
Спечели 165 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 45641
Купи на изплащане
| Производител | Jonsbo |
| Продуктов код | GEJB-120 |
| Формат | Mini ITX |
| Форм фактор | Mini Tower |
| Поддържани вентилатори | Пр. Панел: 1 x 120 mm |
| Включени вентилатори | 1 |
| Панел | Без прозорец |
| Разширителни слотове | 1 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 5 x 3.5" 1 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 2 x USB 3.0 1 x HD Audio 1 x USB-C |
| Макс. размер охладител | 65 mm |
| Макс. размер видеокарта | 197 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | SFX |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Не |
| Цвят | Бял |
| Размери | 222.5 x 222.5 x 224 mm |
| Тегло (kg) | 2.9 |
| RGB | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
