Кутии
Кутия Jonsbo N3 NAS Mini-ITX Black
167.00 €
/ 326.62 лв.
Спечели 167 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 49046
Купи на изплащане
| Производител | Jonsbo |
| Продуктов код | GEJB-143 |
| Формат | Mini ITX |
| Форм фактор | Mini Tower |
| Поддържани вентилатори | - |
| Включени вентилатори | Не |
| Панел | Без прозорец |
| Разширителни слотове | Не |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 8 x 3.5" 1 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 x USB 3.0 1 x HD Audio 1 x USB-C |
| Макс. размер охладител | 130 mm |
| Макс. размер видеокарта | 250 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | SFX |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Не |
| Цвят | Черен |
| Размери | 298 x 262 x 233 mm |
| Тегло (kg) | 3.900 kg |
| RGB | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
