Кутии
Кутия Jonsbo N4 NAS m-ATX Black
129.00 €
/ 252.30 лв.
Спечели 129 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 49047
Купи на изплащане
| Производител | Jonsbo |
| Продуктов код | GEJB-149 |
| Формат | Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Mini Tower |
| Поддържани вентилатори | - |
| Включени вентилатори | 1 |
| Панел | Без прозорец |
| Разширителни слотове | 4 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 8 x 3.5" 1 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 x USB 3.0 1 x USB-C |
| Макс. размер охладител | 70 mm |
| Макс. размер видеокарта | до 230 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | SFX |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Не |
| Цвят | Черен |
| Размери | 300 x 286 x 228 mm |
| Тегло (kg) | 3.750 kg |
| RGB | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
