Кутии
Кутия Kolink Inspire X3 АRGB TG Mid-Tower Black
43.00 €
/ 84.10 лв.
Спечели 43 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 36438
Купи на изплащане
| Производител | Kolink |
| Формат | ATX Micro ATX Mini ITX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Гор.Панел: 2 x 120 mm Пр.Панел: 3 x 120 / 2 x 140 mm Зад.Панел: 1 x 120 mm |
| Включени вентилатори | Зад.панел: 1 x 120mm ARGB |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5” или 2 x 2.5” 1 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 2 x USB 2.0 1 x USB 3.0 2 x HD Audio |
| Макс. размер охладител | 165 mm |
| Макс. размер видеокарта | 300 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 160mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Отпред: до 240 mm Отзад: 120 mm |
| Цвят | Черен |
| Размери | 430 x 200 x 350 mm |
| Тегло (kg) | 4.5 |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!