Кутии
Кутия Kolink KLA-003, Mid-Tower
22.00 €
/ 43.03 лв.
Спечели 22 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 19595
Купи на изплащане
| Производител | Kolink |
| Продуктов код | KLA-003 |
| Формат | ATX Micro ATX Mini ITX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Пр.панел: 2 x 120mm, Заден панел: 1 x 80mm, Страничен панел: 1 x 120mm |
| Включени вентилатори | Зад.панел: 1 x 80mm |
| Панел | Без прозорец |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5" , 4 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 x USB 3.0 2 x USB 2.0 HD Audio |
| Макс. размер охладител | 160 mm |
| Макс. размер видеокарта | 335 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 200mm (ATX PS2) |
| Разположение на захранващ блок | Горе |
| Поддръжка на водно охлаждане | Не |
| Цвят | Черен |
| Размери | 410 x 175 x 365 mm |
| Тегло (kg) | 4.1 |
| RGB | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!