Кутии
Кутия Kolink KLM-003 Mini Tower
20.00 €
/ 39.12 лв.
Спечели 20 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 19596
Купи на изплащане
| Производител | Kolink |
| Продуктов код | KLM-003 |
| Формат | Micro ATX Mini ITX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Заден панел: 1 x 80mm, Страничен панел: 1 x 120mm |
| Включени вентилатори | Зад.панел: 1 x 80mm |
| Панел | Без прозорец |
| Разширителни слотове | 4 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5", 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | 3 х 5,25'' |
| I/O портове | 1 x USB 2.0 1 x USB 3.0 1 x слушалки 1 x микрофон |
| Макс. размер охладител | 150 mm |
| Макс. размер видеокарта | 300 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 200mm (ATX PS2) |
| Разположение на захранващ блок | Горе |
| Цвят | Черен |
| Размери | 345 x 184 x 365 mm |
| Тегло (kg) | 2.92 |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!