Кутии
Кутия Kolink Observatory HF Mesh ARGB TG Mid-Tower, Черна
55.00 €
/ 107.57 лв.
Спечели 55 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 44661
Купи на изплащане
| Производител | Kolink |
| Формат | ATX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Гор.Панел: 2 x 120 / 140 mm Пр.Панел: 3 x 120 / 140 mm Зад.Панел: 1 x 120 mm Дол.Панел: 2 x 120mm |
| Включени вентилатори | 6 |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 5.25" гнезда | 2 x 3.5'' 2 x 2.5'' |
| I/O портове | 1 x USB 3.0 1 x HD Audio 2 x USB 2.0 |
| Макс. размер охладител | 160 mm |
| Макс. размер видеокарта | 330 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 180mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Отпред: 360 mm x 1 |
| Цвят | Черен |
| Тегло (kg) | 6.2 |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
