Кутии
Кутия Kolink Unity Arena ARGB Showcase, Mid-Tower, Черна
НАЙ-ПРОДАВАН
114.00 €
/ 222.96 лв.
Спечели 114 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 44680
Купи на изплащане
| Производител | Kolink |
| Продуктов код | PGW-CH-KOL-119 |
| Формат | ATX Micro ATX Extended ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Гор.Панел: 3 x 120 / 140 mm Зад.Панел: 1 x 120 / 140 mm |
| Включени вентилатори | 4 |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 8+3 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 x USB 3.0 1 x USB 2.0 2 x HD Audio 1 x USB-C |
| Макс. размер охладител | 189 mm |
| Макс. размер видеокарта | 420 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 180mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Гор.Панел: 240/280/360mm Зад.Панел: 1 x 120/140 mm Стр.Панел: 120/240/280/360mm |
| Цвят | Черен |
| Размери | 495 x 235 x 440 mm |
| Тегло (kg) | 7 |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
