Кутии
Кутия Lian Li LANCOOL 217 INF RGB Mid-Tower, Tempered Glass - Черна
120.00 €
/ 234.70 лв.
Спечели 120 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 66350
Купи на изплащане
| Производител | Lian Li |
| Формат | ATX Micro ATX Extended ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Гор.Панел: 3 x 120 / 2 x 140 mm Дол.Панел: 2 x 120 / 140 mm Зад.Панел: 1 x 120 / 1 x 140 mm Пр.Панел: 2 x 170 mm |
| Включени вентилатори | Зад.Панел: 1 x 140 mm PWM Пр.Панел: 2 x 170 mm ARGB |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 2.5" + 2 x 3.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 2 x USB 3.2 Gen 2 1 x HD Audio 1 x USB-C |
| Макс. размер охладител | 180 mm |
| Макс. размер видеокарта | 380 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 220 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | до 360 mm - радиатор |
| Цвят | Черен |
| Размери | 482 x 238 x 503 mm |
| Тегло (kg) | 10.5 kg |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
